خرید دیگ بخار, خرید لوازم دیگ بخار, دیگ بخار

خرید انواع دیگ بخار

خرید دیگ بخار از آتا بخار

خرید انواع دیگ بخار از آتا بخار

همانطور که قبلا اشاره کردیم، شرکت آتا بخار سال ها است در زمینه تولید انواع دیگ بخار فعالیت می کند. به جرات می توان گفت آتا بخار یکی از برترین تولید کننده های انواع بویلر در کشور محسوب می شود. محصولات با کیفیت تولید شده در این شرکت ایرانی کاملا اعتماد کاربران را به خود جلب کرده است. آتا بخار از با کیفیت ترین مواد اولیه برای ساخت قطعه های مورد نیاز استفاده می کند.

انواع تله های به کار رفته در دیگ های بخار شرکت آتا بخار از بهترین کیفیت برخوردار می باشند. به طور مثال در این شرکت از انواع تله های بخار مکانیکی، ترموستاتیک و ترمودینامیکی استفاده می شود. همچنین از بهترین مشعل ها و فشار سنج ها در تولید دیگ های بخار بهره می برد. تمام دیگ های تولید شده در آتا بخار مجهز به سنسور اکسیژن هستند. آدرس وبسایت این شرکت www.atabokhar.ir می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مراجعه به این آدرس، ویژگی های مربوط به دیگ بخار تولید شده در آتا بخار را به دست آورید.

خرید انواع دیگ بخار از آتا بخار

خرید انواع دیگ بخار از آتا بخار

انواع دیگ بخار

طبقه بندی های متعددی برای دیگ بخار وجود دارد. به طور مثال بر اساس شکل ظاهری دیگ های بخار می توان آن ها را به دو دسته دیگ های افقی و دیگ های عمودی تقسیم بندی نمود. با توجه به شکل و ظاهر انتهای دیگ بخار میتوان آنها را به دو دسته، دیگ عقب تر و دیگ عقب خشک تقسیم کرد. همچنین با توجه به فشار قابل تحمل از سوی دیگر می توان آنها را به سه دسته تقسیم نمود. این سه دسته شامل دیگ های دما پایین، دیگ های دما متوسط و دیگ های دما بالا هستند. علاوه بر موارد ذکر شده در بالا با توجه به نوع سوخت مورد استفاده در بویلر می توان یک دسته بندی دیگر معرفی کرد. در این دسته بندی، دیگ های بخار را به دیگ های گازی، دیگ های گازوئیلی، دیگ های مازوت و چندگانه سوز تقسیم می کنند.

دسته بندی دیگری که می توان نام برد، بر اساس مسیر شعله دیگ بخار انجام می شود. در این دسته بندی انواع دیگ بخار را به دو دسته، دیگ های دو پاس و دیگ های سه پاس تقسیم می کنند. آخرین تقسیم بندی برای دیگ های بخار نیز بر اساس نوع سیال به کار رفته در لوله های دیگ است. بر اساس این تقسیم بندی دو نوع بویلر وجود دارد. این دو نوع شامل دیگ های بخار واتر تیوب و فایر تیوب می باشند.

خرید انواع دیگ بخار صنعتی

خرید انواع دیگ بخار صنعتی

دیگ بخار ایستاده

ویژگی بارز دیگ بخار ایستاده، اشغال فضای اندک است. در مقابل این نوع دیگ می توان دیگ های بخار افقی را نام برد. ویژگی دیگر بویلر ایستاده این است که به راحتی می توان بدون کمک نصاب، آن ها را نصب کرد. استفاده از دیگ های بخار ایستاده برای تولید بخار مورد نیاز در فشار کم و ظرفیت پایین مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این نوع دیگ، در خشکشویی ها، سونا، صنایع غذایی و نانوایی ها انجام می گیرد. همچنین از این نوع دیگ در بیمارستان ها استفاده می شود. نکته مهم در مورد این نوع دیگ بخار این است که جوشکاری در آن ها به صورت زیر پودری انجام شده است. بویلر ایستاده را می توان در سه نوع دیگ های ایستاده تک پاس، دو پاس و سه پاس تهیه کرد.

 

دیگ بخار ایستاده

 

دیگ بخار برقی صنعتی

دیگ بخار برقی در دسته دیگ های بخار صنعتی و جدید قرار دارد. دیگ های بخار برقی انواع متعددی دارند که از جمله مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • دیگ برقی مستقیم
  • دیگ برقی ذخیره
  • دیگ برقی بخار خشک
  • دیگ برقی CPSU

از جمله مزیت های این نوع دیگ بخار می توان به کارایی بالا، مصرف بهینه انرژی، عدم تولید آلودگی هوا، طول عمر زیاد، نصب آسان و ساده، ضد ضربه و ضد زنگ، سبک وزن و دارای اندازه مناسب اشاره کرد. این نوع دیگ کاملا خودکار عمل می کند. به دلیل سبک وزن بودن می توان در هر مکانی با توجه به نیاز کاربر از آن استفاده کرد.

دیگ بخار برقی

دیگ بخار برقی

دیگ بخار دستی

یکی از مدل های دیگ بخار موجود در بازار، دیگ های بخار دستی هستند. این دیگ ها به واسطه اندازه کوچک و قابل حمل خود برای استفاده در مکان های مختلف و متعدد مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به ویژگی های ذکر شده استفاده از این نوع دیگ مورد استقبال صنایع کوچک قرار گرفته است.

دیگ بخار دستی

دیگ بخار دستی

دیگ بخار صنعتی

برای خرید دیگ بخار صنعتی توصیه می کنیم به نشانی WWW.atabokhar.ir مراجعه کنید. شرکت آتا بخار یکی از بهترین تولید کنندگان انواع بویلر در کشور ما است. دیگ های بخار صنعتی از نظر اندازه خیلی بزرگتر از دیگ های دستی یا خانگی می باشند. بنابراین میزان بخار تولید شده توسط آن ها نیز خیلی بیشتر از دیگ های بخار کوچک است. استفاده از این نوع دیگ در هتل ها، رستوران ها و ساختمان های صنعتی انجام می گیرد.

مطالب مرتبط

2 نظر در “خرید انواع دیگ بخار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *